نکات مهم قبل از خرید :

۱- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت پرداخت اینترنتی انجام دهند. در غیر این صورت به شماره حساب شخصی واریز مینمایید برای دریافت شماره حساب ها و مبلغ ها با ما تماس حاصل فرمایید . خرید لپ تاپ استوک از فروشگاه اینترنتی استوک لند

۲- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

۳- در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

مشتران محترین وبسایت استوک لند می‌توانند در هنگام ثبت لپ تاپ استوک سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر و یا مشتریان ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. کلیه محصولات فروخته شده توسط استوک لند لپ تاپ استوک بوده است و فعالیتی غیر ندارد.

لپ تاپ استوک