درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید

درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید

کالای استوک ، به کالایی گفته می شود که دسته دوم و یا کارکرده است. این اصطلاح در مورد تمامی اجناس از جمله کالا های دیجیتالی صادق است. لپ تاپ یکی از کالا هایی است که حتی کارکرده آن قابل خرید و فروش است می باشد. در مقاله با موضوع لپ تاپ استوک در خدمت شما کاربران محترم استوک لند خواهیم بود.

عناوین زیر را با هم خواهیم خواند:

 • فاکتور تعیین کننده در تعیین لپ تاپ استوک
 • مهم ترین تفاوت میان جنس اکبند و استوک
 • لپ تاپ استوک
 • وجه تمایز لپ تاپ تجاری از انواع دیگر
 • ویژگی های لپ تاپ رجیون (گریدA)
 • لپ تاپ ریفر (گریدB )
 • مزایای خرید لپ تاپ تجاری به جای نوع آکبند
درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید
درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید

فاکتور تعیین کننده در تعیین لپ تاپ استوک

همانطور که عنوان شد، کالای استوک به معنای دسته دوم یا کارکرده است. اما این موضوع یک امر نسبی به شمار می آید. عامل تعیین کننده در نامیدن یک جنس با تایتل استوک، فرهنگ و رفاه می باشد.
بگذارید با مثال پیش برویم. به عنوان مثال تعریف جنس استوک در جنوب شهر با شمال شهر بسیار متفاوت است. این امر در گستره پهناورتر نیز صادق است. لپ تاپ استوک چیست مراکز تجاری آمریکا و اروپا به دلیل جلب رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان شان ، گزینه استرداد کالا به هر دلیلی به مدت گاها چند روز تا یک ماه پس از خرید را در چارت کاری خود اعمال می کنند.

بدین معنا که مشتری تا یک ماه (در برخی مراکز حتی تا چند ماه) پس از خرید کالا،به هر دلیلی قادر به استرداد آن می باشد. در برخی موارد ، کالای مرجوعی دارای هیچ اشکال فنی نمی باشد اما وقتی به فروشگاه بازگردانده می شود، به عنوان استوک به انبار انتقال می یابد. و جزء اجناس استوک به حساب می آید. در زمان انبار گردانی ، این بعنوان مثال لپ تاپ ها تست شده و با درجه بندی مختلف(از A تا D) به شکل عمده به فروش می رسند.

در این میان شرکت های ثانویه لپ تاپ ها به شکل انبوه ( عمده) خریداری و پس از انجام تست های و بررسی های متفاوت در کشور به فروش رسانده و یا صادر می کنند. حال در این میان لپ تاپ هایی هستند که کاملا نومی باشند اما جز استو ک ها به فروش می رسند. در این صورت شاید شما مثلا از استوک لند لپ تاپی را خریداری کنید که در اصل آکبند بوده است.

مهم ترین تفاوت میان جنس اکبند و استوک

مهم ترین تفاوت مابین جنس آکبند و استوک ، قیمت آنهاست.ممکن است یک جنس استوک قیمت ی چند برابرپایین تر نوع آکبندش داشته باشد. رنج در نظر گرفته شده حدودا بین نصف تا یک چهارم قیمت نو است. یعنی اگر قیمت لپ تاپ استوکی در استوک لند یک میلیون تومان باشد، قیمت آکبند آن از ۲ میلیون تجاوز میکند.

گاهی اوقات این شاخص ۱ به سه محاسبه می شود. یعنی قیمت استوک یک میلیون ، قیمت نو بیش از سه میلیون . شما در استوک لند با خیالی آسوده خرید خواهید کرد. بدون اغراق لپ تاپ های استوک لند بیش از قیمت محاسبه شده برایشان می ارزند. پیشنهاد می دهیم حتما پیش از خرید ، سری هم به استوک لند بزنید. مطمئنا دست خالی باز نخواهید گشت.

لپ تاپ استوک

لپ تاپ های با کیفیت بازارهای آمریکا و اروپا ، که بخاطر قدرتمند و قوی بودن در مراکز اداری استفاده می شوند، با عنوان لپ تاپ تجاری یا همان استوک روانه فروش در بازار می گردند.
تصور کنید بنا به اقتضای شغل تان به لپ تاپ ی نیاز دارید که ساعت ها روشن بماند و پردازش های سنگین با ان انجام دهید و در عین حال دغدغه ی مخاطرات امنیتی را نداشته باشید؛ از طرفی فعلا قادر به سرمایه گذاری کلان در این زمینه نیستید، شک نکنید که یک لپ تاپ تجاری به کارتان می آید. نام استوک لند را بخاطر داشته باشید.

وجه تمایز لپ تاپ تجاری از انواع دیگر

همانطور که خاطر نشان گردید، لپ تاپ های تجاری ، لپ تاپ هایی هستند که به دلیل قدرت بالا در سازمان ها و ادارات قابل استفاده هستند. جنس سخت افزاری لپ تاپ، شکل و طراحی منحصر آنها، نوع و جنس خازن ها و برد های به کار برده شده، قطعات بیرونی و داخلی مستحکم و… وجه تمایز یک لپ تاپ تجاری از نوع شخصی آن است. استوک لند با بیش از چند دهه تجربه در این زمینه ، ارایه دهنده مرغوب ترین لپ تاپ های تجاری در خدمت شماست. شما با خرید یک لپ تاپ استوک علاوه بر پس انداز اولیه، کالایی را خریداری می کنید که چند برابر قیمت واقع اش کارتان را راه می اندازد. در عین حال به دور از دغدغه های کالای نو خواهید بود.

درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید
درباره لپ تاپ استوک بیشتر بدانید

ویژگی های لپ تاپ رجیون (گریدA)

این لپ تاپ ها ، به نوعی همان لپ تاپ های مرجوعی هستند که به دلیل نداشتن جعبه ، در هنگام جابجایی کمی خط وخش بر روی بدنه شان (شاید ال سی دی) افتاده است. این لپ تاپ ها اصلی (عدم تعویض قاب)، با کیفیت و درجه یک هستند. شما در استوک لند با پرداخت هزینه لپ تاپ استوک، لپ تاپ آکبند خریداری خواهید کرد.

لپ تاپ ریفر (گریدB )

این نوع لپ تاپ ها انواعی هستند که قبلا استفاده شده اند و احتمالا تعمیر شده و یا در برخی از انواع شان قاب تعویض گردیده . در برخی موارد از نظر ظاهری با لپ تاپ نو برابری می کنند. متاسفانه گاهی در این میان( این لپ تاپ ها که اکثرا از کشور های امارات ، عراق،پاکستان وارد می شوند)، به خاطر ظاهر رفرش شده و بی نقص،به خریدار با عنوان اکبند فروخته می شود.

مزایای خرید لپ تاپ استوک به جای نوع آکبند

 1. قیمت مناسب
 2. استحکام بالا
 3. کیفیتی که با انواع اکبند برابری می کند
 4. شما با خرید یک لپ تاپ تجاری از امکانات فراوانی که گاهی حتی در برخی انواع عادی وجود ندارد، بهره خواهید برد
 5. قدرت فوق تصور
 6. در برخی موارد ضمانت مرجوعی
 7. مجهز به قطعات با کیفیت
 8. باتری ، مخازن، برد های فوق قدرتمند
 9. و…

درباره استوک لند

آنچه به نظر شما عزیزان رسید، مقاله ای جامع در ارتباط با لپ تاپ استوک بود که توسط کارشناسان استوک لند به رشته تحریر آمده است. امید که اطلاعات مکفی از این مقاله دریافت کرده باشید. این مجموعه با بیش از چند دهه فعالیت مفید در این زمینه، خدمت گزار شما عزیزان می باشد. با مراجعه به استوک لند، کارشناسان ذیربط از زمان تصمیم به خرید تا خرید یک لپ تاپ تجاری عالی با شما همراه خواهند بود. پیشنهاد می دهیم حتی اگر از استوک لند خرید هم نمیکنید، حتما از مشاوره رایگان این مجموعه بهره ببرید.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۹۳۶۰۲۰

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

بیست + دو =

0

بالا

مشاوره رایگان

X