مطالب کلیدی که درباره کارت گرافیک جی فورس (GeForce) باید بدانید

مطالب کلیدی که درباره کارت گرافیک جی فورس (GeForce) باید بدانید

با سلام خدمت کاربران وبسایت استوک لند در این مقاله از نوشته های استوک لند میخواهیم به مطالب کلیدی درباره کارت گرافیک جی فورس GEFORCE  بپردازیم در ادامه این مقاله همراه استوک لند باشید .

درباره استوک لند: استوک لند اولین ومعتبرترین فروشنده لپ تاپ استوک و کیس استوک در کشور است که میتواند بهترین انتخاب کاربران در زمینه خرید لپ تاپ های اروپایی و آمریکایی باشد.

یک برند از واحد پردازش گرافیکی (GPU) که توسط شرکت انویدیا طراحی شده جی فورس (GeForce) است و تا به امروز نسل های مخلفی (۱۰ نسل)از آن در ۱۴ سری ساخته شده است.

انواع کارت گرافیک جی فورس (GeForce)

برند جی فورس برای اولین بار توسط ” اینویدیا” از مسابقه ای تحت عنوان ” نام تراشه” که در سال ۱۹۸۸ برگزار شد استخراج گردید. این موسسه برای جایگزینی کارت های سری  RIVA TNT2 توانست پس از گذشت چند سال با بررسی بیش از ۱۲۰۰۰ کارت گرافیک مختلف، برند و عنوان GeForce را مورد تایید قرار دادند.

جی فورسدر اولین تلاش های خود بازی های کامپیوتری را در بازا مورد آزمابش قرار داد که در ادامه با گذشت سال های متمادی با همه گیر شدن و معروف شدن این برند، توانست در حیطه های متعددی از قبیل پردازنده های کامپیوتری و لپ تاپ، motherboard و حتی سیستم های الکترونیکی و مخابراتی و همچنین موبایل وارد شده و بازار را تحت تاثیر محصولات خود قرار دهد. کارت گرافیک های برند جی فورس در سه محتوا با عناوین بالا رده، متوسط رده و پایین رده به بازار محصولات الکترونیکی عرضه شده اند. قالب های پایین رده جپاین برند را Giga Texel (GT) نام داشته و پس از آن کارت گرافیک های قوی تری که از دسته متوسط رده ها هستند با عنوان Giga Texel Shading (GTS) به بازار آمده که اقبال خیلی زیادی نداشتند. اما در نهایت توانست با ارائه قالب سوم خود در سال های اخیر با عنوان Giga Texel Extreme(GTX) انقلابی را در زمینه کارت های گرافیک صورت دهد.

مطالب کلیدی که درباره کارت گرافیک جی فورس (GeForce) باید بدانید

ممنونم که تا انتهای این نوشته همراه استوک لند بودید استوک لند میتوانید بهترین انتخاب کاربران عزیز در زمینه خرید لپ تاپ استوک باشد تمامی محصولات استوک لند شامل ۷ روز مهلت تست و تعویض است .

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

دو + شش =

بالا

مشاوره رایگان