پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک
پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک

پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک

با سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت استوک لند در این مقاله از نوشته های استوک لند از دسته بندی مقالات لپ تاپ استوک میخواهیم به برسی و پاسخ دادن به سوالات خریدارن پس از خرید محصولات و قبل از خرید لپ تاپ استوک خواهیم بپرداخت در ادامه این نوشته همراه من عرشیا ملک زاده باشید.

پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک

سوالات قبل از خرید لپ تاپ استوک

معمولا مشتریان و همراهان عزیز استوک لند در هنگام تماس تلفنی یا پاسخگوی آنلاین سایت سوالاتی مانند از تمیزی دستگاه های استوک ما و عمر باتری و در کل عمر خود دستگاه را میپرستند. و ما در این قسمت به برسی کلیه این سوالات خواهیم پرداخت در ادامه این قسمت همراه ما باشید.

سوالات به شرح ذیل میباشد.

  • تمیزی لپ تاپ استوک

  • گارانتی و خدمات پس از فروش

  • عمر باتری های محصولات استوک

  • شیوه های ارسال و پرداخت وجه

پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک
پاسخ به سوالات خریدارن لپ تاپ استوک

تمیزی لپ تاپ استوک

در مورد این سوال باید جواب داد که تمامی محصولات استوک از رده بندی تمیزی بین ۹۰ تا ۹۹ درصد هستند یعنی این محصولات همواره در حد نو هستند و ۱ درصد تا ۱۰ درصد از تمیزی فاصله دارند که این خط و خش ها میتواند به دلیل طی کردن مسافت بین کشور های آمریکایی و اروپایی باشد. در کل کلیه محصولات استوک لند قبل از فروش به صورت کامل با عکس های واضح برای مشتریان ارسال میشود تا مشتریان دستگاه را قبل از خرید به صورت کامل برسی کرده باشند. این عمل استوک لند بین رقیبان دیگر بی همتا است چراکه هیچ یک از همکاران در زمینه فروش لپ تاپ استوک عکس واقعی دستگاه را در اختیار مشتریان قرار نمیدهند و همواره عکس های نو بر روی محصولات قرار داده تا رضایت مشتریان جلب شود ولی در هنگام تحویل مشتری متوجه خط و خش محصولات می شود و هموراه این موضوع موجب نارضایتی مشتریان میشود و این لطمه بر برند دیگر فروشندگان لپ تاپ استوک میزند .

پاسخنامه سوالات خریداران لپ تاپ استوک

گارانتی و خدمات پس از فروش

سوال دیگری که مشتریان استوک لند قبل از خرید از ما میپرسند میزان مدت گارانتی و خدمات پس از فروش است در جواب این سوال باید جواب بدهیم که ما اولین ارائه دهنده گارانتی به مشتریان در قبال خرید لپ تاپ استوک هستیم چراکه هیچ یک از همکاران ما به مشتریان خود گارانتی و مهلت تست نخواهند داد از این رو که ما در استوک لند از سلامت دستگاه خود اطمینان خاطر را داریم این خدمات را برای جلب رضایت مشتریان میدهیم تا ایشان از کالا خریداری شده نهایت رضایت را داشته باشند.

پاسخ به سوالات خریدارن لپ تاپ استوک
پاسخ به سوالات خریدارن لپ تاپ استوک

عمر باتری های محصولات استوک

ما در استوک لند در پاسخ به این سوال که عمر باتری محصولات ما چقدر است در جواب میگوییم که کلیه محصولات استوک لند چرا که وادات شده از اروپا و آمریکا هستند با توجه به نوع حمل و نقل بدون باتری و رم وارد کشور میشوند و استوک لند برای محصولات خود باتری و هارد نو قرار میدهند و این کالارا مشابه نو تحویل مشتریان عزیز میدهد. در ادامه این موضوع ما در کنار گارانتی ۲ ماهه رایگان برای لپ تاپ استوک برای هارد و باتری های محصولات گارانتی ۶ ماهه تعویض ارائه میدهیم تا بهترین استفاده را از محصولات داشته باشند و با کم ترین قیمت صاحب قوی ترین محصولات شوند.

شیوه های ارسال و پرداخت وجه

در استوک لند شیوه پرداخت وجه به صورت نقدی بوده و خرید اقساطی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. برای ساکنین تهران امکان پرداخت وجه کالا درب محل وجود دارد مشتریان عزیز میتوانند مبلغ کالا را درب محل خود پرداخت نمایند٬ در ادامه برای مشتریان شهرستان یعنی غیر تهران به ایشان امکان پرداخت درب محل تعلق نمیگیرد در هنگام خرید و قبل از ارسال کالا توسط تیپاکس٬ پست و باربری هزینه محصول دریافت میشود سپس بعد از ثبت پرداختی و صدور فاکتو کالا خدمت مشتریان ارسال شده و طی ۲ الی ۷ روز کاری با توجه به شهر محل سکونت ارسال میشود.

در ادامه این نوشته به سوالات بعد از خرید لپ تاپ استوک میپردازیم در ادامه این مقاله کامل همراه ما باشید.

ممنونم ازین که تا انتهای این نوشته همراه ما بودید٬‌ استوک لند اولین و معتبر ترین فروشنده لپ تاپ استوک در کشور از شما دعوت میشود در پایان این مقاله از دیدن دیگر محصولات دیدن فرمایید.

لپ تاپ استوک چیست ؟

نکات مهم در هنگام استفاده از لپ تاپ

 

اشتراک گذاری:

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود.

هفت − شش =

0

بالا

مشاوره رایگان

X