۱- آیا همه کالاها، شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض، می‏‌شوند؟

پاسخ:  بله، همه کالاهای فروخته شده توسط استوک لند به غیر از سی دی ها و محصولات خارج از مجموعه شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض می‌‏شوند و در صورت وجود اشکال فنی در کالا، طی ۷ روز کاری که از زمان تحویل گرفتن مشتری محاسبه می‏‌شود، استوک لند آن کالا را با کالای دیگری تعویض می‏‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط استفاده از مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

۲- اگر کالای ارسال شده با آنچه سفارش داده‌‏ام و یا آنچه در سایت دیده ام مغایرت داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

پاسخ:  با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) و برای اطلاعات بیشتر از چگونگی و شرایط خدمات پس از فروش به صفحه رویه‌های بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

کاربران عزیز میتوانند پس از خریداری هر یک از محصولات استوک لند درخواست ضمانت نامه را بازگو نمایند تا در صورت تمایل گارانتی خود را یه یکساله تنها با پرداخت ۱۰ درصد قیمت لپ تاپ امکان پذیر شود. لپ تاپ استوک

برای خرید لپ تاپ استوک میتوانید به صفحه اصلی وبسایت استوک لند مراجعه فرمایید و از خدمات فروشگاه اینترنتی استوک لند بهره مند شوید، استوک لند در تلاش است تا بهترین محصولات استوک را با بالاترین سطح کیفیت و قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

۷ روز مهلت تست رایگان

از آنجایی که محصولات استوک و دست دوم را نمیشود با خیال راحت خرید و در واقع شما عزیزان دارید محصول را از فروشگاه معتبر خریداری میکنید، باید تفاوتی با خرید از وبسایت های دیگری داشته باشد.

برای همین استوک لند برای تمامی محصولات قابل فروش در وبسایت ضمانت ۷ روزه و مهلت تست رایگان در نظر دارد که از لحظه خرید محصول تا ۷ روز اعتبار دارد در این مدت هر مشکلی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری برای محصول پیش بی‌آید میتوانید با استوک لند تماس حاصل فرمایید و محصول را برای فروشگاه ارسال نمایید و در صوررت تمایل محصول تعویض و یا تعمییر گردد.

گارانتی ۲ ماهه رایگان

بعد از خرید محصول، فقط محصولات موجود در سایت و کانال تلگرامی استوک لند، گارانتی ۲ ماهه رایگان علاوه بر مهلت تست رایگان داده میشود که شما میتوانید، بعد از خرید محصول آن را از فروشگاه دریافت نمایید، در واقع شما دارید لپ تاپ استوک خود را به نوعی بیمه از حوادث سخت افزاری و نرم افزاری میکنید که این گارانتی پس از خرید به شما تقدیم میشود و شرایط در روی آن توضیح داده شده است.

گارانتی ۱ ساله

پس از اتمام گارانتی ۲ ماهه رایگان، خیلی از کاربران اعتقاد دارد که لپ تاپ استوک که ۲ ماه کار کرده ۱ سال دیگه هم کار میکند و دیگر تمایلی به تمدید ۱ ساله گارانتی را ندارند، همه مشتریان وبسایت استوک لند میتوانند تنها با پرداخت ۱۰ درصد قیمت محصول کالا خود را بیمه ۱ ساله کنند و خیالشان بابت مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری راحت باشد، به جرت میتوانم بگویم که گارانتی خیال شمارا بابت همه مشکلات راحت میکند .

۱۰ درصد قیمت محصول میشود مثلا کالایی با قیمت ۳ میلیون تومان میشود: ۳۰۰ هزار تومان

لپ تاپ استوک

لپ تاپ استوک