شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات استوک لند

اولین نکته قوانین و مقررات :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های استوک لند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های استوک لند تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب، استوک لند با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود، این امکان را فراهم نموده تا کلیه کالاها تا ۷ روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند و مرجوعی بخورد توجه داشته باشید که مرجوعی محصولات در صورت وجود مشکل فنی امکان پذیر است . لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش استوک لند کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، لپ تاپ استوک شامل ارسال کردن کالایی که با کالای سفارش کاربر ( رنگ – برند …)و کالای ارسال شده مغایرت داشته باشدو اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.
جهت بازپس گیری محصولات تحویل فاکتور خرید، لوازم جانبی و اصل محصول بصورت اولیه مورد نیاز است.

گارانتی استوک لند به مشتریان

 

  • ۷ روز مهلت تست و تعویض کالا به هر دلیل
  • مرجوعی محصولات تا ۷ روز در صورت وجود داشتن مورد فنی در محصولات
  • گارانتی رایگان ۲ ماهه برای تمامی محصولات
  • گارانتی ۱ ساله با پرداخت ۱۰ درصد قیمت محصولات

درنظر داشته باشید که در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود نباشد امکان سرویس دهی وجود لپ تاپ استوک ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض و یا عودت محسوب می شود.
چنانچه محصول دریافت شده توسط مشتری یکی از شرایط زیر را دارا باشد، تعویض محصول امکان پذیر می باشد:
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
درصورت تغایر ساز، برند، رنگ، مشخصات، ابعاد و یا کیفیت سفارش مشتری با محصول و یا خدمت تحویل داده شده
اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی در محصول و یا آسیب دیدگی در بسته بندی آن در اثر حمل و نقل داشته باشد
تردید در خصوص اصالت محصول به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از طرف سایت صورت پذیرد کلیه هزینه ی کالای بازگشتی مطابق فاکتور بر عهده ی طاها استوک می باشد.
در صورتی که موجودی کالای خریداری شده که دارای عیب و یا مشکل می باشد به اتمام رسیده باشد و طاها استوک امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد.
کلیه فروش های پرداخت نقدی در زمان تحویل و درصورت عدم پذیرش مشتری قابل انصراف از خرید بوده و شامل هزینه ای برای مشتری نخواهد بود.
محصولات خریداری شده ی آنلاین در تهران توسط پیک استوک لند تحویل گرفته شده و نسبت به تعویض و یا بازپس دادن مبالغ پرداخت شده از طرف مشتری طی یک هفته روز اقدام می گردد.

برای خرید از فروشگاه اینترنتی استوک لند میتوانید به صفحه اصلی و یا صفحه فروشگاه لپ تاپ استوک، استوک لند مراجعه نمایید و از قیمت محصولات بهره مند شوید. استوک لند بهترین فروشنده لپ تاپ استوک در کشور

  • میتوانید برای اطلاع بیشتر با ما در تماس باشید